• Wpisów: 47
  • Średnio co: 48 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 15:43
  • Licznik odwiedzin: 48 782 / 2319 dni
 
linde-lo
 
*POST OPÓŹNIONY*

Witam Was!
Tak jak wspominałam we wcześniejszym poście, planowałam zrobienie zdjęć w Święto Trzech Króli w magicznych miejscach w okolicach mojej miejscowości. Moim głównym celem był "drewniany" most koło centrum handlowego. Wyszykowana, zadowolona wsiadam w moją perełkę (czyt. samochód) i ruszam osiągnąć zamierzony cel. Oczywiście jak przez cały tydzień  nie napadało nawet grama śniegu, tak w tym dniu musiało być oberwanie chmury! Excellent! Dlatego jedynym miejscem które nie było bestialsko białe było boczne wejście do centrum. Ani to ładne, ani wyszukane ale trudno. Nie poddałam się presji napierającego na mnie śniegu i oto efekty pracy :)

Ten outfit miał pojawić się na blogu już jakiś czas temu, ale z powodu, że jestem butoholiczką  moja stylizacja pod względem butów jest dokładnie przemyślana. W tym przypadku nie mogłam poradzić sobie  z ich wyborem aby dopełniły całości. Każda z par (a mam ich nie mało) krzyczała do mnie " weź mnie!", ale konsekwentnie musiałam odmówić, bo czegoś brakowało nawet moim najbardziej wyszukanym butom. Aż zobaczyłam te perełki, które są na zdjęciach poniżej, a na dodatek w promocji! Gdy je ujrzałam od razu zapaliła mi się lampka i wiedziałam, że to jest TO.
Nazywam je " kopytkami" co zresztą wizualnie idealnie do nich pasuje, z pozoru wyglądają na buty tak cholernie niestabilne, że przejście w nich kroku zalicza się do sukcesu. A tutaj psikus! Buty są tak wykrojone, że chodzę w nich z przyjemnością, spokojnie mogę powiedzieć, że nie jedne koturny umywają się do nich odnośnie komfortu chodzenia.
Ale się rozpisałam.. Wiem, że nie lubicie czytać długich wypocin, dlatego obiecuję totalny chillout w kolejnym poście! :)

DSC_1335.JPG


DSC_1267.JPG


DSC_1272.JPG


DSC_1307.JPG


DSC_1274.JPG


DSC_1281.JPG


DSC_1301.JPG


DSC_1291.JPG


DSC_1296.JPG


DSC_1295.JPG


DSC_1312.JPG


Kapelusz- sh
Sweter- sh
Leggisny- ReStyle
Torba- Gallantry Paris
Buty- DeeZee

**I UWAGA w Merg'u  jest promocja na większość butów do 50%! Znajdziecie je TUTAJ www.merg.pl/?affiliate=lindelo*

*+ZAPRASZAM NA MÓJ NOWO POWSTAŁY FANPAGE NA FB:* www.facebook.com/Linde.Lo.fanpage

*ORAZ NA MÓJ DRUGI BLOG: linde-lo.blogspot.com/*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego