• Wpisów: 47
  • Średnio co: 47 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 15:43
  • Licznik odwiedzin: 48 553 / 2287 dni
 
linde-lo
 
Przedstawiam Wam dzisiaj post całkowicie na szybko... niestety.

Jako, że często zadajecie mi pytania odnośnie ćwieków : jakich używam, gdzie można znaleźć dobre jakościowo ćwieki oraz jaki rodzaj  itp. Zdecydowałam się odpowiedzieć na nie w poście.

Jakie Ćwieki?
*Dla mnie osobiście przyszywane ćwieki są najlepszą opcją, ponieważ są bardziej "wygodne" zarówno odnośnie czasu całej robocizny jak i dla moich palców które nie są poprzekłuwane :)
*Natomiast rodzaj ćwieków myślę, że jest sprawą indywidualną.. Ja osobiście preferuję stożki, a im dłuższe tym lepsze i efektywniejsze :)

Gdzie kupować?
*Ciężko znaleźć dobre ćwieki. Jestem już prawdziwą weteranką w poszukiwaniu tych które sprostają moim oczekiwaniom, czyli - dobra cena, dobra jakość oraz oczywiście muszą się dobrze prezentować wizualnie.
Ja osobiście polecam ćwieki od MARIANGIE (poniżej link). Jestem z nich 100% zadowolona i możecie je zobaczyć w praktycznie każdym moim poście z DIY np.linde-lo.blogspot.com/
Obiecałam chillout więc jest.
Dzisiejszy outfit, robiony znowu w warunkach pogodowych które w ogóle mi nie odpowiadają..Pocieszam się jedynie myślą, że już coraz bliżej moje ukochane słońce. I przysięgam na wszystko, że latem już nigdy nie powiem, że jest mi za gorąco!
Ale wracając do stylizacji,  bluzę zrobiłam tego samego dnia co zdjęcia do tego postu. Na wycięcie krzyża poświęciłam moją starą skórkową kurteczkę. Efekt? Mnie się podoba. Chciałam dodać jeszcze poziomy napis ale gdy zaczęłam się nad nim zastanawiać, zrezygnowałam, gdyż do głowy zaczęły mi przychodzić tak absurdalne pomysły, że podziękowałam swojemu mózgowi.
Bluzę skomponowałam z białą koszulą z ćwiekami na kołnierzu, welurowymi fioletowymi legginsami (niestety na zdjęciach tego nie widać ale musicie uwierzyć mi na słowo) oraz od niedawna moimi ukochanymi butami.

DSC_1454.JPG


DSC_1476.JPG


DSC_1483.JPG


DSC_1506.JPG


DSC_1511.JPG


DSC_1541.JPG


DSC_1525.JPG


DSC_1532.JPG


DSC_1542.JPG


DSC_1465.JPG


DSC_1478.JPG


DSC_1545.JPG


LINK DO ĆWIEKÓW: allegro.pl/listing/user.php?us_id=17393901

Beanie-DIY
Ćwieki-  MARIANGIE
Koszula- DIY
Bluza- DIY
Legginsy- Top shop
Buty- deezee

*+ZAPRASZAM NA MÓJ FANPAGE NA FB:* www.facebook.com/Linde.Lo.fanpage
*ORAZ NA MÓJ DRUGI BLOG: linde-lo.blogspot.com/*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego